| bulma23 a întrebat:

Salut, TPU, sunt clasa a12-a bilingv engleza si imi trebuie atestat la Engleza. In urma cautarilor mele pe internet am gasit atestate pe care le pot cumpara. Este legal sa il cumpar si sa il folosesc?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Dacă e atestatu ăla la engleză, sincer eu regret că m-am chinuit să stau să-l fac și m-am stresat, nici până în ziua de azi n-am făcut absolut nimic cu el

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca nu! Citeste pe aici:
https://www.edupedu.ro/......odificate/

| bulma23 explică (pentru Salontanul):

Nu spune nicaieri ca nu am voie sa fac asta.

| Salontanul a răspuns (pentru bulma23):

Omule! Certificarea se obtine in urma unui examen nu cumparand! Treaba ta. Joaca-te! Asa si eu ma pot duce sa iau o diploma de facultate, dar este ilegal!