| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a XII-a la profilul Operator tehnica de calcul si un profesor ne-a zis ca trebuie neaparat sa facem un proiect pentru atestat pana in luna mai.
Puteti sa-mi spuneti si mie la ce imi foloseste? Eu voi pleca in Danemarca sa fac studiile la facultate si sa muncesc part-time.Imi va folosi la asta acel proiect? Am inteles ca trebuie sa-i dau un milion ca sa mi-l faca el mie, si nu gasesc nici destule informatii necesare pentru tema pe care mi-a dat-o.

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Destept profesor! Alege de aici:

http://www.gsferdinand.ro/......-de-calcul

cauti un proiect gata facut il printezi il citesti ca sa ai habar si il predai. Opoi cu suta mergi la o bere cu prietenii si bea si una in cinstea mea :D
Pe un proiect predat nu poate sa sa-ti dea minim 5 sa zic.Bine in dacumentatie mai iei si tu de prin mai multa surse si le adaugi acolo ca sa fie si sa aiba ce citii. :-bd

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Apropo: ce tema?

| MembruNou74763e21 a răspuns:

Tipuri de procesoare utilizate pe calculatoare personale