| CosminD a întrebat:

happy Sunt la facultatea de inginerie mecanica anul 4 si trebuie sa fac o lucrare de licenta, dar nu stiu exact ce big grin Sunt complet lipsit de idei. Daca ma puteti ajuta si pe mine cu 1-2 teme pentru licenta ar fi super big grin Cea mai buna tema considerata de mine primeste funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Depinde mult de posibilitatile tale. Eu am avut ca tema un autoturism de clasa medie, nimic deosebit! Un coleg de-al meu a luat tema pe care nu o vroia nimeni, o autospeciala gen Unimog, pentru ca a putut face rost de documentatia tehnica si a a vut de unde sa se inspire.
A fost doar un exemplu de la AR, nu stiu la ce profil esti tu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De aia exista profesori indrumatori

| CosminD explică (pentru suntserios):

Stiu. dar abia peste 2 saptamani o sa primim temele... pentru ca nu au avut timp toata vacanta de vara sa se gandeasca si eu nu mai am rabdare si vreau sa imi propun eu o tema.

Răspuns utilizator avertizat