| lavinia148 a întrebat:

Sunteti bucurosi ca a inceput scoala?

Răspuns Câştigător
| naoko a răspuns:

Buna! Pai eu sunt ffffff bucuros pentru ca scoala iti ofera culturaa, iti dezvolta mintea si vei putea ajunge "un om" in viata.

15 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pe de o parte da, pentru ca in vacanta ma plictiseam deseori si pentru ca mi-am revazut colegii/profesorii si imi plac unele materii, dar pe de o parte nu pentru ca materia de clasa a 8-a e destul de dificila si ma asteapta examene anul acesta.Tu te bucuri?

| Eღilia62 a răspuns:

Daaaa,sunt foarte bucuroasa, ca nu mai stau toata ziua si lenevesc.

| PikaRawrr a răspuns:

Da sunt bucuroasa. Mai ales ca avem franceza cu o profesoara noua pe care o admir. Si mi-am reintalnit colegii.

Răspuns utilizator avertizat
| Traianosik a răspuns:

Ehhh Nu sunt bucuros ca a inceput scoala deoarece ne-a dat foarte multe teme si de invatat pentru testari noroc ca profesorii sunt de treaba, dar pe alta parte sunt fericit ca a inceput pentru ca imi revad vechii prieteni si am sansa sa-mi fac altii noi.

| Madalina123 a răspuns:

Buna. Pai intr-un fel sunt bucuroasa ca mai stau cu colegii, mai invat cate ceva, dar e obositor.Mai ales ca trebuie sa ne trezim devremesad.

| lavinia148 explică:

Eu ma bucur ca a inceput scoala si sunt un pic mai norocoasa cum spunea mada123 eu nu trebuie sa ma trezesc devreme ma bucur pentru ca am diriginte pe domnul de sport dar nu pentru ca am la mate una rea

| Ofiintă a răspuns:

Nu

| iflirius a răspuns:

Buna! naoko are dreptate! scoala iti ofera cultura etc.dar la sclala si te ddistrezi cu amicii etc!
Si da sunt foarte bucuroasa...noul an e atat de diferit de celalaltbatting eyelashes

| Gabriela343 a răspuns:

Intr`un fel da,dar si intr-un fel nu,stii,ne i`a cu testarile de acum,si cu multe teme,dar partea buna este ca imi pot vedea colegii,ma rog,sincer, nu prea sunt bucuroasa ca a inceput scoala, deja mi sa luat de eahee hee

| Suspect03 a răspuns:

Normal ca nu, ce e cu voi va place scoala :O.

| paullicaaa a răspuns:

Salut cred ca daca n-ar fi teme la scoala ar fi mult mai frumos la scoala da sunt teme asaca nu-s fericit petru ca a inceput sad

| Andrey25 a răspuns:

Da ca la scoala sunt fete

| MyhaytzaMcT a răspuns:

Asa si asa. Nasol la clasa a 11 a.