| Vreausafiusudor a întrebat:

Salut TPU. Știți vreo scoala profesionala de sudori din Constanta?

3 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Da, e una la liceul c.a rosetti

| 1234568807 a răspuns (pentru 1234568807):

E cea mai buna scoala de sudori din constanta, daca nu chiar singura, si dupa ce termini scoala profesionala te poti angaja in santierul naval din constanta unde faci si practica in timpul scolii

| Cherciumihai a răspuns:

Caută și tu pe net:,, școli profesionale Constanța.Sau contactează primăria, sună-i on the phone
Dacă nu... mergi la ea și întreabă-i, ei știu cel mai bine ce au în oraș.