| cosmindiaconita a întrebat:

Unde as putea gasi rezultatele de la concursul Media Kinder 2011 din februarie? Nu vreau rezultate de genul ca rezultatele se dau la scoala!
Un site.

Răspuns Câştigător
| andutxza a răspuns:

Vor da rezultatele prin aprilie pana in 15 aprilie oricum mai e mult pana in aprilie am avut si eu colegi si au sarit cu totii pe mine, si cand le-am spus au fost cu totii dezamagiti.pe www.mediakinder.ro

4 răspunsuri:
| andutxza a răspuns:

Intre perioadele 25-30 mai oricum mai e mult

| ღmirunikaღ a răspuns:

Aaa fost media kinder 2011 pe mine femeia care se ocupa cu inscrierile nici macar nu ma anuntat! bine ca miai adus tu aminte si raspunsul la intrebare este nu stiu laughing

| stefy10 a răspuns:

Nu sunt, deoarece am căutat şi eu şi zice că vor apărea în mai.

| gabiman23 a răspuns:

Din 15 aprilie