| gardianuf a întrebat:

unde gasesc si eu o carte desprea admiterea la facultatea de matematica si informatica (Bucuresti) cu niste subiecte la matematica si informatica?

Răspuns Câştigător
| ash87 a răspuns:

Sunt 2 variante:

1. Intri in facultate, o iei la dreapta si la un moment dat o sa fie o usa pe care scrie "Societatea de stiinte matematice", intrebi acolo, e un centru de calculwinking

2. Cauti pe net subiectele din anii trecuti, ar trebui sa fie.

Luni o sa aflu de o carte mai veche care poate a fost reeditata, daca tinem legatura te tin la curent. Am relatii stranse cu un prof de mate, de-aici imi vin informatiile.

Succes! happy

| gardianuf explică (pentru ash87):

Mersi, astept un raspuns pentru Luni big grin!

1 răspuns: