| Stefan23k23 a întrebat:

vreau sa ma mut pe stiinte sociale, de pe economic, la ce trebuie sa dau diferentele? Sunt clasa a IX a si in a X a vreau sa ma mut pe stiinte sociale

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

In primul rand la limba Latina ai da o diferenta la care trebuie sa iei minim 6, daca nu iei vei ramane la acelasi profil, alte diferente mai poti da la materiile pe care tu nu le-ai facut, iar elevii de la stiinte sociale le fac.

| lilianaadelina a răspuns:

Da.Trebuie dao diferente
Nu ai da daca ai trece din a 9 in a 10 pe profile diferitw in acelasi liceu
De ex: comert-economie (cum am facut eu)

| Nico23458 a răspuns:

Și la istorie

| MrT1m a răspuns:

Faci ce vrei

| sharky2000 a răspuns:

Eu m-am transferat din a 9-a in a 10-a de pe comert pe stiinte sociale, daca vrei delatii da-mi add pe skype iMurgu sau pe discord Cosmin#2161