| Ady_Adrian_1999 a întrebat:

Vreau sa va intreb pentru cei care s-au mutat de la un liceu la altul cat de grele au fost diferentele pe care le-au dat.

Răspuns Câştigător
| Alyssa169 a răspuns:

Diferentele is Foarte usoare e ca un test in care iti arata ce trebuie sa inveti..iti da cateva cerinte din ce ai invatat

2 răspunsuri:
| BlankWhite a răspuns:

Difera de la un profil la altul. Daca te muti de la profilul uman la real va fi greu. Daca te muti de la real la uman va fi un pic mai usor. Daca te muti de la real la real va fi simplu.Bineinteles ca daca inveti va fi floare la ureche.Succes!

| laposiandrei2001 a răspuns:

Nu foarte grele