| anonim_4396 a întrebat:

trebuie sa-mi printez si eu lucrarea de licenta si nu stiu cum sa fac. printez intai toate foile la un xerox? apoi dau comanda de coperta? si unde dau comanda de coperta se ocupa cei de acolo si cu lipirea foilor? imi poate explica cineva tot algoritmul? multumesc anticipat pentru raspuns

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti scoti foile unde vrei si unde poti. apoi te duci cu foile sa le legi, sa le pui coperta sau ce mai vrei tu. De obicei centrele mai mari de xerox fac si treaba asta. Au ei modele de lucrari si tu iti alegi una

| neutrino a răspuns:

Lucrarea de diploma nu se multiplica la xerox, ci la imprimanta.

| Danzell a răspuns (pentru neutrino):

Centrele de xerox au si imprimante

| neutrino a răspuns (pentru Danzell):

Geniala completare!

| Danzell a răspuns (pentru neutrino):

Evident laughing

| Danzell a răspuns:

De printat poti sa tii-o printezi unde iti face coperta. de lipit nu are ce sa iti lipeasca.nu mai se face asa. sunt fie cu surub, cu sina sau cu snur. tu doar trebuie sa ti le capsezi si sa ti le bagi in coperta.

| Trandafirii a răspuns:

Du te direct la xerox

| Adminul000 a răspuns:

Du-te la xerox fatio acolo direct