| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Am terminat clasa a 12-a și în două săptămâni am examenul de BAC. În proporție de 95% sunt decis ce facultate vreau să urmez. Am ales inițial Facultatea de Cibernetică, Statistică și Informatică Economică din București, dar am citit și pe alte forumuri, cum că și în alte județe ar exista acest departament, doar că se preda mai bine. Așa că vă cer și vouă părerea, în ce locație din România se predă mai bine materia pe acest departament? Țin să menționez, ca nu mă voi baza doar pe ce voi învăța la facultate, mai ales că sunt pasionat și de domeniul de Business. Dau fundă răspunsului care mă va ajuta cel mai mult! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Materia predata este aceeasi la toate facultatile cu acest profil, difera studentiis i profesorii sid e cata vointa are fiecare sa invete.
Alege o locatie care este langa casa, fiindca nu merita sa platesti chirie sau sa calatoresti mult, pentru un lucru care-l poti face bine, oricum, atata vreme cat inveti de placere si cu vointa, sa realizezi ceva in viata.
Succes la BAC!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult! Succes și ție în tot ce faci!

1 răspuns: