| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor. As dori să-mi recomandati o culegere de informatica clasa a 10-a foarte buna care sa contina probleme pascal. daca se poate sa conțină si explicații si tot feluri de lucruri care sa te ajute sa inveti chiar si câteva rezolvări de exercitii, deoarece rămân corigent semestrul acesta si vreau sa încerc sa invat cat mai bine sem. Viitor, si as dori o culegere care sa ma ajute. Cel mai bun răspuns primește FUNDA.

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Noi lucram dupa cea de la Donaris, are si teorie, cum zici, si probleme rezolvate.

https://www.librariaonline.ro/......-p10075016