| Bibu a întrebat:

Unde pot gasi variante de evaluare nationala 2011-2012? Am cautat si nu gasesc.Am nevoie de ajutor sad.
FUNDA!(REPEDE)

5 răspunsuri:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Http://subiecte2012.edu.ro/2012/evaluarenationala/modeledesubiecte/
Uite aici cateva! Daca nu e ceea ce vrei poti sa cauti tot pe acel site! O zi buna!

| Bibu explică (pentru OaiaNinjalău):

Am mai intrat pe site si nu am gasit decat 1 test.(in mai multe limbi).
Eu caut un site unde sunt mai multe variante de evaluare nationala 2011-2012... oricum, multumesc.

| Bibu explică:

Pentru clasa a VIII-a!