| Andreea_Brădescu_1998 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spune-ti si mie specializarile de la Universitatea Cambridge si Universitatea Oxford. Sunt curioasa daca exista specializare pe astronomie. Va rog lasati si un argument serios ( un link, de exemplu ). Multumesc anticipat tuturor pentru raspunsuri! Voi oferi fundita celui care imi aduce cele mai bune precizari.

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pai un link de la Universitatea Oxford gasesti si singura pe google, de ce sa-ti cautam noi? Si poate afli ce inseamna "spune-ti" in romana, inainte sa pleci la Oxford...

| AllyRozy a răspuns:

Buna,uite aici un link, ai informatii despre fiecare facultate, de aici poti gasi si singura apoi :) http://www.studentie.ro/......0-a-126411 Fundita?;;)