| AriAnA25 a întrebat:

Vreau sa fac o pagina Web pentru Atestatul la informatica din Mai, dar am o mica nelamurire. Este vreo restrictie pentru ce tip de site trebuie sa fie, adica felul in care arata, limbajul folosit sau alte restrictii de genul? Va rog sa raspundeti doar daca sunteti in cunostinta de cauza. Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt mai mult ca sigur ca se referea la limbajul de programare nu la limbajul continutului. Si profesorul de informatica ii poate oferi toate detaliile.

| AliGab a răspuns:

In principiu aceste detalii se dau atunci cand ti se da tema: subiectul paginii, limbaj(sau gama de limbaje/programe folosite), ce elemente sa contina etc. De ce nu intrebi profesorul sau profesoara de info? Sigur iti va raspunde.