| aannoonniimm23 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce facultate pot face daca sunt la profilul Turism si alimentatie? Fundaaa...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti urma orice facultate vrei, avand in vedere, mai ales, calitatile si inclinatiile tale.
Nu conteaza profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune.

| kiri11 a răspuns:

Un profil usor si repede inteles de tine dupa ce ai terminat profilul turism ar fi tot turismul sau relatii internationale. :Đ

| kiri11 a răspuns:

Poti urma dupa acest profil tot turismul sau chiar relatii internationale. Ai mai putea alege profile care se bazeaza pe economie dar iti va fi mai greu.