| Alina911 a întrebat:

Salut:X
am si eu nevoie de ideile voastre.
vineri este ziua liceului la care invat si am ca tema sa realizez un stand care sa reprezinte profilul meu (mate-info). si nu am nici o idee...
astept raspunsurile voastre >:*big grin<

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Deseneaza ceva gen o cheie care deschide toate usile ia rpe usile alea scrii:inginer, economist, avocat.etc. si pui as aniste semne de intrebare.

pace!

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Afiseaza diplomele obtinute de elevi la diferite olimpiade, fa cateva fotografii in clase si laboratore, ia unele marturii ale fostilor elevi deveniti studenti, concepe niste grafice pe calculator, ornamenteaza standul cu unele figuri geometrice care pot fi vazute in spatiu cu ochelari 3D.De ce ai cerut atat de tarziu ajutorul?