| Danny_2491 a întrebat:

Am foarte mult nevoie de ajutorul vostru : in incinta liceului in care invat, se v-a desfasura concursul "haideti fetelor". Eu fac parte din presedintsia scolii si trebuie sa facem ceva probe interesante, vreo idee? mersi mult...
va rog astept raspunsurile voastre...

Răspuns Câştigător
| Lady a răspuns:

Hmm
thinking

app de idea cu tocurile...
trecerea peste obstacole. legate la ochi.
si can spun obsacole ma refer la niste vase cu apa.thinking
mai dezvolati voi daca considerati ca e bine.big grin

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Pai ar fi interesant daca s-ar face un concurs pe tocurilaughing

| anss23 a răspuns:

Pai daca o sa-l faca pe tocuri va fi mai greu.Doar e un concurs.ati putea sa puneti si niste obstacole.
Sper sa va distrati!kiss

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Pai pe tocuri poate sa umble.
Poti sa le pui as se dea cu bicicleta pe tocuri.
Sa mearga cu un balon sub tocuri.
Nu stiu.
Sunt diverse ideei.

| xuanbou a răspuns:

Hmm. probe cu intrebari de cultura generala din diverse domenii ar putea fi interesant, jocuri educative...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai făcut deja programul, scrie-l şi pentru noi, vrem să organizăm şi noi ăn gimnaziul nostru acest concurs.

| Danny_2491 explică:

Little sunshine>>> d ce o sa trebuiaca sa faca ele pe tocuri? pursisimplu sa mearga?

| Danny_2491 explică:

Mersi tuturor, aveti idei interesante. Mersi de raspunsuri. Deja am facut programul. Mersi mult