| SemperPrimoris1992 a întrebat:

Salutare,
Am cautat pe site-ul Academiei Fortelor Terestre o modalitate de a comanda/cumpara culegerea de matematica scoasa de ei pentru admitere insa nu gasesc nimic.
Are cineva idee de unde pot face rost de ea, sau daca nu, macar pe cea de anul trecut/anii trecuti?
Va multumesc in avans.

Răspuns Câştigător
| cookiejar a răspuns:

Http://www.armyacademy.ro/contact.html

trimite-i un mail prorectorului la adresa de acolo, in general asa procedezi cand vezi ca universitatile nu-s in stare sa-si updateze pagina(la ce format de Windows 98 are pagina, parca nu-mi vine a ma mira). Unde aplic eu mi-a raspuns prodecanul in cateva ore. Nu uita sa te adresezi formal. intreaba-l daca trebuie sa o cumperi sau daca o gasesti pe net, si unde, ca tu nu ai gasit-o pana acum. Succes la admitere!

| SemperPrimoris1992 explică (pentru cookiejar):

Mda..mersi happy ..am facut asta cam acum o saptamana si nici un raspuns laughing
Poate nu am fost suficient de formal laughing

1 răspuns: