| maresal a întrebat:

Salutare.Am de prezentat la scoala elevul tocilar si caut o melodie care sa se potrivasca acestui caracter. Unul se imbraca ca un tocilar si intra sa prezinte tocilarul.Caut o melodie pe care sa intre sa-l prezinte. Ceva instrumental, nu stiu... fara versuri.

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nici nu stii ce inseamna. tocilarul este ala care invata ca papagalul in loc sa invete logic

| maresal explică (pentru Crucified):

Am cerut o melodie potrivita pentru tocilar.Nu def din DEX! Gandeste inainte sa scrii

| Dinco_Tudor_1990 a răspuns:

Incearca Chacarron Macaron de la El Mundo.Sau poti in cerca epic sax guy.