| Niku19 a întrebat:

Salutare, am nevoie urgenta de ajutor de la cineva din clasa a 8-a sau care a terminat-o si a pastrat caietele. In perioada asta la ce lectie trebuia sa ajungem la biologie. Am un profesor care nu stie sa predea si face misto de noi. Dau FUNDA cui ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| MadalynaDelya a răspuns:

Buna! Eu acum sunt clasa 9. Profa noastra de biologie nu prea s-a strufocat sa ne predea in clasa 8, avand in vedere faptul ca trebuia sa dam examenul si sa ne axam pe cele 2 obiecte, romana si matematica. Daca vrei imi poti lasa o adresa de e-mail, si iti voi trimite lectiile maine. Daca nu dai la un profil real, nu te stresa ca profa nu iti preda. Fii bucuros, bucura-te ca ai timp sa inveti la romana si la mate.
Daca nu ma insel, in februarie ai simularile...
Succes!