| Teodor1247010 a întrebat:

Salutare! As avea o întrebare. Cum as putea sa îmi fac vointa ca sa pot invata?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Te duci afară, iei o cazma și sapi un șanț de 5m lungime și 1m adâncime.

Apoi te oprești, îți tragi răsuflarea și îți pui întrebarea "Oare vreau să-mi petrec toată viața făcând asta?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că ai voință să-nveți, dar ai probleme de concentrare.

| MihaiAndronescu a răspuns:

Uite niște mici motivații:
-Să ai o carieră mișto
-Bursa de merit
-O să fi apreciat de profi și majoritatea o să îți mai treacă cu vederea micile scăpări
-Ai tăi o să fie mulțumiți și nu te mai cerți cu ei pe subiectul notelor
Fundă?