| Angelo1901991 a întrebat:

Salutare baieti! As dori sa stiu daca se va da admitere(probele scrise la romana si mate) anul acesta pentru Liceul Militar pentru ca am auzit numai zvonuri.Chiar daca nu aveti habar as fi bucuros sa va exprimati punctul de vedere in privinta acestui lucru deoarece de cand am inceput clasa a VIII a numai la asta ma gandesc pentru ca subiectele pentru LM nu sunt cele mai grele pe cand cele de la Evaluare sunt destul de complicate.Multumesc anticipat, sa aveti o seara faina????

1 răspuns:
| Adina199990 a răspuns:

Cel mai bine este sa te pregătești pentru necunoscut.
Asa au spus si anul asta ca se amână bacul si evaluarea, si cu 2 sap inainte au anunțat că ramane aceeași dată de examinare.Deci cel mai bine este sa fi pregătit.