| maphiotul a întrebat:

Salutare
De ce in multe discutii/videoclipuri se face referinta la Ohio?
Gen:,, o zii normala in ohio bla blaa..."

Răspuns Câştigător
| Claudiudfd a răspuns:

Ohio este din SUA si este un oras cu reputatie proasta, ca Vaslui la noi. Sigur ai vazut postari cu vedete inainte si dupa o luna in Vaslui

| maphiotul explică (pentru Claudiudfd):

Am inteles...
Dar s-a intamplat ceva,, notabil/reprezentativ" in ohio in ultima vreme?
Sau doar asa la modul general...

| SingleForOne a răspuns (pentru maphiotul):

Reprezentativ, s-a întâmplat un accident dezastruos în care a fost un tren care a deraiat și/sau explodat cumva, iar acel tren transporta câteva chimicale periculoase care au fost emise în atmosferă.
Tot în Ohio, se spune că pe acolo trec multe OZN-uri, Skinwalkers, Bigfoot, și se întâmplă multe fenomene paranormale și/sau demonice, lumi interdimensionale... și asta este abia începutul! laughing
Acum cu acele chimicale eliberate în atmosferă, cresc conspirațiile oamenilor că vor face mutații, ca la Cernobîl!

Adică, ca și cum am avea Hoia Baciu, Cernobîl, Vaslui, Darvaza gas crater și Kola well într-un singur loc! laughing

| maphiotul explică (pentru SingleForOne):

Mersii.
Trebuia sa iti dau tie funda, dar m-am grabit

4 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Claudiu ti-a dat raspunsul