| Catalyn94 a întrebat:

Salutare.
Eu sunt la Mate-info si as vrea sa ma transfer la alt profil Mate-info intensiv engleza. Ati putea sa imi spune-ti ce examene trebuie sa sustin si daca sunt grele app. trec a 11-a.

Răspuns Câştigător
| Maria_6444 a răspuns:

Da trebuie sa dai la engleza.Nu este chiar asa de greu depinde si cata engleza sti.Contine gramtica,tradus ceva,si sa faci o compunere ceva, scrisoare de intentie, de recomandare sau un esseu pro si contra big grin! Din cate am auzit si eu!