| BuGsstormbunny a întrebat:

In scenariul hibrid pentru scoli, orele vor fi de 50 minute ca de obicei sau mai scurte si mai puține?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Decizia a fost lăsată la latitudinea autorităților locale (primari - tractoriști de regulă) și a consiliilor de administrație din școli!
Practic nu se știe nimic concret! Totul e la mâna a doi idioți: primarul-tractorist și directorul de școală numit politic (aflat de regulă pe aceiași lungime de undă cu primarul)!
Deci habar nu avem!
Azi a fost invitată la B1 TV mi(ni)streața învățământului. În afară de ăăăă, vom verdea și vom decide nu am înțeles nimic!
Sorry sad

| Mochy a răspuns:

Orele vor dura 30 de minute!