| Lov3Y0U a întrebat:

In ultima vreme vad numai la si 59...ma refer la ceas.
Am auzit tot felul de superstitii.
Sunt adevarate?
Imi poate spune cineva, va rog!
P.S: scuze de categorie...nu stiam ce sa pun.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

De peste doi ani ma uit si eu la ore gen 22:22, 14:41, si cu toate astea pana acum nu s-a intamplat, nu a insemnat ceva anume.
Cel mai adesea subconstientul nostru vede ca "credem" in semne si ne face sa ne uitam la astfel de ore, si mai exista varianta inc are se spune ca subconstientul nostru stie ce ora e si uneori ne "Activeaza" sa ne uitam la ceas.

| deeeaqq a răspuns:

Of, şi eu în ultima vreme văd numai la fix, tot la ceas mă refeream.
De ce? sad

| Voro a răspuns:

O sa ajungem sa credem si in pozitia paharului de pe masa, jur.