| Eddward15 a întrebat:

Salut tpu.Am tot auzit in ultima vreme despre softuri de tranzactionare.Chiar sunt adevarate?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există softeware de tranzacționare, dar ele trebuie programate.
Nu există nici un software care să tranzacționeze pe profit în orice condiții de piață.

| Eddward15 explică (pentru sadrian46):

Ok,mersi!

| sadrian46 a răspuns (pentru Eddward15):

Eu mă refeream la tranzacțiile pe piața de capital.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt adevarate!
Toate firmele de contabilitate straine le au, ma refer la cele foarte mijlocii, mari si foarte mari si sunt convinsa ca si cele romanesti folosesc software pentru a face transferuri nationale si internationale (tranzactiona), conectandu-se apoi la banca, cu o anumita autoritate si le transfera bacnii, care retrage banii din conturi sau plateste furnizorii. Eu sunt contabil si de 20 de ani folosesc aceste software in Australia, facand tranzactii, lucrand in corporati de finante, unde se fac odata, mii de plati sau retrageri bancare.
Uite cateva cu care eu personal am lucrat: SAP, IBS, Microsoft Great Plans, Sybiz, Quickbooks, samd.

| Eddward15 explică (pentru Violleta2022):

Eu ma refer la boti de tranzactii, gen Option Robot.Sunt adevarate?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu sunt adevarate. Ce e mare fis? La fel cum exista site-uri si aplicatii de pariuri, asa exista si servicii de tranzactionare actiuni/monede. Tot un fel de pariuri si astea...

| Wr3nch a răspuns:

Da sunt adevarate. Adevarat ca bagi bani degeaba daca nu stii foarte bine ce face si te bazezi pe ele si pe clickuri random ca sa faci profitlaughing

| AnonimulFox a răspuns:

Nu nu sunt adevarate

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AnonimulFox):

Dar ce sunt, puisor?