| Xaphanys a întrebat:

Pentru Politehnica Bucuresti, ca sa ma inscriu in sesiunea din toamna trebuie sa-mi iau dosarul de la ei sau pot sa-l las, iar in toamna decat sa fac cerere? Mentionez ca dosarul meu este la ei, nu am fost admis in prima etapa.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai fost respins, atunci este INDICAT să-ţi scoţi dosarul!
Oricum, NU se poate "înregistra automat" pentru Sesiunea de toamnă.

De asemenea, sunt facultăţi la care se DISTRUG dosarele rămase - în cazul în care nu au fost cerute de către candidaţii respinşi, în perioada specificată de ei!

Toate cele bune!