| Cadir_Emre_2001 a întrebat:

Salutare. Recent am intrat clasa a 9. a si am picat intr-o clasa cam nasoala, si as vrea sa ma transfer la o clasa tot din acelasi liceu, acelasi profil, doar ca nu stiu cum functioneaza, am auzit ca se poate transfera si inainte de terminarea primului semestru.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Merge si din al 2-lea semestru, du-te la secretariat si intreaba de ce ai nevoie.

| WhOo a răspuns:

Poti sa te transferi dupa primul semestru printr-o cerere pe care o depui la director, conditie e sa fie locuri in acea clasa