| dragosh57 a întrebat:

Salutare Scolari, cand dracu incepem scoala?

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Cica in prima zi de luni din luna septembrie..asa a zis profa mea de fizica..adica pe 3. Dar pe net sunt tot felul de variante. unii zic ca pe 10.Pe 9 clar nu ca e duminica laughing.E sistemul in halul in care e, dar nu cred ca s-au scrantit unii oameni atat de tare incat sa lucreze duminica.

Răspuns utilizator avertizat
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Eu am auzit ca pe 1 septembrie, dar asta deprinde si de scoli/licee!

| Adevarat a răspuns:

Deci? pe 9? pe10? pe7? pe3? hmm.deki eu sunt la likeu am trecut a 9a.si acolo miau sps ca pe 3 dar la alti fosti colegi de generala leau sps va cape 7 ba ca pe 9 ba ca pe 3. dar la cei de lieku pe 1, 2, 3 se face repartizarea pe clase deci pe3 nu avem cum dar la cei din generala nu stiu ar putea si pe trei.cel mai probail pe 3 sau 7 funda?

| dragosh57 explică (pentru Adevarat):

Sa moara masa daca mai se stie pe cat incepem.....am citit acum 1 saptamana ca incepem pe 3.....acum 10 min am citit ca pe 8 9 10,,,,,,,, acum am gasit ca pe 1
... draq mai stie

| Adevarat a răspuns (pentru dragosh57):

Esti la likeu sau generala?

| dragosh57 explică (pentru Adevarat):

Liceu clasa 11-a

| Adevarat a răspuns (pentru dragosh57):

Pe 3... funda?

| Rockerul23 a răspuns:

Pe 9 septembrie.

| AddXf a răspuns:

Helloooo! pe 17 incepeee!

| DjYeti a răspuns:

21 iulie 2012. Fack yea.

| dragosh57 explică:

Am citit ca pe 3

| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Eronat...incepem pe 1 Septembrie! Funda... poti si cauta

| Ralp a răspuns:

10 septembrie

| trendya a răspuns:

Pe 9 sau 10 septembrie