| Cernat_Ionica_1997 a întrebat:

Salutare se poate modifca proba la alegere de la bac adica daca sesiunea trecuta am dat la fizica si acum vreau sa dau la biologie? Multumesc

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate modifica, este proba la alegere.

| Adry05 a răspuns:

Da, dar trebuie sa faci o cerere.

| Heureuse a răspuns:

Nu stiu exact. Probabil ca da. Chiar daca este o proba la alegere inainte de bac (eu asa am facut) se completează niste foi pe care spui pentru ce ai optat.

| angelica02 a răspuns:

Pe an o poti schimba dar pe semestre nu!

| Cernat_Ionica_1997 explică (pentru angelica02):

Iti multumesc de raspuns e de mare ajutor!

| Alexandru980 a răspuns:

Da,se pote modifica fiind proba la alegere. Din cate stiu trebuie vorbit cu profesorul care preda materia respectiva ca sa "te bage in BAC".