| Levelstar a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si vreau sa urmez liceul
Grigore Moisil din Bucuresti!
Puteti sa-mi dati mai multe detalii despre liceu?
Profesori etc

1 răspuns:
| Nix15 a răspuns:

Salut! Am terminat liceul anul asta si am o parere destul de ok. Profii de mate, info, chimie, fizica isi fac treaba, dar bio nu prea se face. Se realizeaza si activitati pentru cine e interesat, este centru de testare ECDL(daca vrei pentru echivalare la bac) si atmosfera e placuta prin liceu(depinde si de colegi, bineinteles).
Eu am parcurs liceul si am ramas cu ceva in cap, nu regret nimic. Bacul nu se pica daca treci pe la ore(eu imi propun sa iau peste 9). Succes la examene!