| Burzea a întrebat:

tocmai am aflat ca am intrat la liceul grigore moisil buzau, imi puteti da sh mie informatii despre liceu, profesori, cum sunt colegii.

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

rolling on the floor Cum poate cineva sa-ti spuna cu vor fi colegii tai...ganditi inainte de a scrie!

| Cryssy a răspuns:

Buna. Uite iti voi lasa aici site-ul liceului, daca iti este de folos.
http://grigorecmoisilbz.licee.edu.ro/index.php/home
Nu cunosc profesorii din liceu si nici elevi care au intrat anul asta, dar sunt sigura ca te vei adapta. Din cate stiu nu este uniforma, asa ca te poti imbraca cum doresti, dar bineinteles in limita bunului simt.
Banuiesc ca ai auzit si zvonuri cum ca la unele materii nu prea se invata, dar nu te lasa pe o ureche. E un liceu ca toate celelalte, asa ca trebuie sa te ocupi de carte. Pentru ca daca nu inveti din clasa a 9-a, iti va fi foarte greu mai tarziu. Si ti-o spun din experienta ca nici eu nu sunt cu foarte multi ani mai mare si stiu cum e sa fii in primul an de liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.dar iti pot da pentru contactoare.ca neinvatandu-le am ajuns otelar si nu electrician.le-am invatat dupa aia.iar cu profii si colegii te adaptezi din mers.pot fi interesanti, si utili ca esperenta de viata. poate te si convertesti la crestinism.cine stie? s-o fi facand religie acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroareeee.esti alt/a noname.sau acelasi cu doi nume.