| AndreiSadMan a întrebat:

Sunt student in Brasov la silvicultura primul an si sunt curios despre viata de student. In primul rand la facultate mai ai timp de tine? Sau doar inveti si te culci? Pe langa facultate voi avea nevoie de un job part-time 4-6 ore si sa ma tin de sala. Sunt sali de forta in apropiere de facultate? In rest imi va ramane timp? Voi cum frecventati cursurile? Mai sariti peste? Mi-ar trebui cateva sfaturi pentru ceva mai mult timp liber.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cum e la faculatea ta in particular

Dar daca nu esti cumva la medicina, da ai destul timp liber si pentru tine, mai ales ca majoritatea studentilor invata doar in sesiuni.

Legat de cursuri probabil ai sa mergi la ele in primele 3-4 saptamani si pe urma o sa te duci doar la cele la care te intereseaza