| AbyAlberto15 a întrebat:

Am si eu o mare problema. Astazi nu am mai putut aprinde laptop-ul. Am incercat sa il resetez in repetate randuri, dar la resetare. undeva la 63% imi spune ca a aparut o eroare 0x80070002, dupa care nu imi permite sa merg mai departe.
Ps nu pot sa-l aprind decat sa intru în meniu cand este stins apasan f2 si fn am laptop Lenovo 100s-11iby

1 răspuns:
| Petran_Madalin_1993 a răspuns:

Windowsul este virusat si trebuie sa-l instalezi iar funda pentru ca eu repar laptopuri zi de zii