| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa ma mut si eu din liceul in care sunt si as avea o intrebare:
Am toata vacanta la dispozitie sa ma mut sau e v-un termen?

Răspuns Câştigător
| Edd98 a răspuns:

Salutare amince. Sincer, multe in domeniul asta nici eu nu stiu, insa mama mea este secretara la liceu, asa ca am intrebat`o, ca sa te ajut pe tine. Faza e ca nu ai toata vacanta la dispozitie, este un termen intr`adevar, caci dupa un anumit termen, se repartizeaza si se formeaza clasele(astea la liceu, daca treci de la gimnaziu la liceu). Daca nu iti convine scoala de care apartii, te poti duce la secretariat, si ei iti vor da un formular, care trebuie completat, si semnat de unul dintre parintii tai(sau tutorele tau), si e ca si rezolvat. Numai ca trebuie sa te misti repede. E mai bine sa le faci mai devreme, decat sa fie prea tarziu. Sper ca te-am ajutat.~~ Succes! ~~