| Anonim2218 a întrebat:

Salutare TPU, jumătate din clasa la mine e răcită sau are gripa, știți ceva dacă o sa mai intram în online? M-am saturat sa ma trezesc de la 6 dimineața.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Nu am auzit să se mai dispună problema trecerii învățământului în online, nici măcar temporar. Am văzut cu toții ce mari "beneficii" a adus perioada respectivă atât în rândul elevilor, cât și al profesorilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca se mai practica online ul

| ReddY25 a răspuns:

Nu o sa vezi din fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti un grup al clasei eventual si vorbiti impreuna cu dirigintele sau diriginta in privinta aceasta.