| Melcescu_Antonyo_1990 a întrebat:

Salutare Tpu.Sunt clasa a-8-a si pana acum am media generala din clasele 5-7 (9.50) si probabil ca si anul acesta voi avea o medie peste 8.50 macar, si as vrea sa-mi spuneti la ce liceu ar fi bine sa ma orientez, chiar daca examenul conteaza 75 % as vrea sa stiu doar orientativ, ce liceu imi recomandati! (multumesc anticipat)

1 răspuns:
| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Ce profil iti place tie, acolo sa te duci! (sa nu te iei niciodata dupa altii in privinta asta)