| MunteanMarius a întrebat:

Salutare, urmeaza sa dau bacul vara viitoare si am ales biologia, din ce categorie de biologie ar trebui sa dau avand in vedere faptul ca am facut doar biologia vegetala si animala adica ix-x?
Biologia vegetala sau animala sau anatomia?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Alege materia care iti place mai mult, in felul acesta vei invata cu placere si vei fi stapan pe tine.Succes.

| Hyperion7 a răspuns:

Din câte știu eu, ai de ales intre biologia ix x și xi xii
Btw, tu la simulare poți da altceva.Adica la similare poti da la info, iar la bac poti da la bio.
Înscrierile pentru bac se fac abia pe la sfârșitul lui mai, începutul lui iunie.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Asta doar tu poți decide.
Vezi programa la ambele și alege-o pe cea cu lecții mai " usoare" pentru tine, adică să fie pe placul tău.