| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!

Am citit in regulament ca ai dreptul la bursa doar pentru un singur program de licenta, deci daca cineva a luat la licenta bursa toti anii si face alta facultate, nu mai are drept la bursa la cealalta facultate?

Multumesc!

1 răspuns:
| StefanChriss a răspuns:

Salut! Daca ai terminat o facultate, cea de-a doua facultate poate fi facuta doar la taxa, statul plateste o singura data facultatea+ master. Iar cei de la taxa nu primesc bursa, nici daca sunt la prima facultate.