| valhala90 a întrebat:

Salutari tuturor! Am o mica-mare problema in legatura cu pregatirea pentru bac la geografie,adica sunt varza la harta romaniei,mai exact,harta raurilor,forme de relief, etc.Tocmai de aceea am cautat pe net un kit complet de pregatire pentru bac(care sa cuprinda harta romaniei plus harta raurilor,forme de relief,orase) plus harta europei,explicatii,lectii si variante de bac si pana acum nu am gasit decat banalele carti care au doar variante,lectii si harta generala. Avand in vedere ca mai este foarte putin pana la bac, ii rog pe cei care si-au comandat de pe net un astfel de kit(ar fi ideal daca ar contine si un cd)/carte sa imi dea un link de unde as putea comanda.Astept sugestiile voastre!

1 răspuns:
| Rubbiii a răspuns:

Incearca jocurile de aici, or sa te ajute! P.S. : Si eu am bac, tot la geografie!
http://online.seterra.net/ro/ex/23