| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari! Vreau sa merg la facultatea de kinetoterapie in Cluj si as vrea sa stiu cam didn ce consta proba fizica si cat de grea e cea scrisa? Si daca se dau burse la faculta de nu trebuie s-o platesti, are camin? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| alessia5158 a răspuns:

1. Informatii privind traseul aplicativ gasesti in link-ul : http://sport.ubbcluj.ro/articole.php?id=609
Proba scrisa la biologie nu este dificila --- evident, daca te-ai pregatit!
2. Daca vei fi admis pe unul din cele 25 de locuri bugetate, nu vei plati taxa de scolarizare. Toate facultatile din cadrul UBB-Cluj au arondat un anumit numar de locuri in camine.Repartitia in camine se face dupa anumite criterii stabilite de catre Senatul Universitatii.
Bafta la examene!

| Jigokunokishi explică (pentru alessia5158):

Multumesc pentru ajutor happy

| alessia5158 a răspuns (pentru Jigokunokishi):

Cu placere!