| D3VoNx a întrebat:

Salz!

Care puteti si sunteti de acord cu revizuirea baremului de corectare pentru examenul la limba si literatura romana va rog semnati aceasta petitie. Impreuna vom reusi!:D
http://www.petitieonline.com/......iunie_2012

2 răspunsuri:
| danny2oo932 a răspuns:

Daca sunt varza la romana ar trebui sa fac si eu o petitie din asta sa iau 10? Vai de voi. daca nu stiti gramatica acceptati chestia asta si nu mai faceti petitii fara sens. examenele au un singur raspuns. Subiectiva era raspunsul corect. big grin

| GoBackInFuture a răspuns (pentru danny2oo932):

Auzi, nici macar profesorii nu stiau, ce pretentii sa mai aiba de la elevii? Pana si profesorii discutau dilema asta, tu ai dat-o la plesneala si acum te dai mare cocos p-aici ca tu esti super bun si noi restul care am pus predicativa suntem varza... Daca ai fi fost in locul nostru nu stiu daca ai fi avut ciocul asa de mare...