| anonim_4396 a întrebat:

Se bucura care va ca maine incepem scoala?
batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| didy_2216 a răspuns:

Doamne fereste.cine se bucura ca incepe scoala.chiar daca eu am avut greva vreo 3 saptamani plus vacanta 4 tot mai vreau. dar partea cea mai nasoala este ca am orele marite si o sa ma plictisesc d moartecryingsi am si pauza de 5 minutex(. in unele ore. dar d abia astept maine sa ma intalnesc cu colegele mele:X.sa mai radem d unu de altuhee hee). plus ca maine scap mai devreme si nu's mi se pare mai frumos... cele mai tarii zile din punctul meu de vere la scoala sunt lunea pentru ca am numai 5 ore.martea ultimele 3 ore sunt usoare:X.si d l ultima pot chiar chiuli fara absentahee hee, iar vinerea ca am istoria ultima ora iar eu cum sunt p profil real nu prea isi da profa interesu plus ca este si ea obositahee hee ne preda si dansa 10 min si dupa ne da drumul:X. cele mai tari zile, il restcrying. sunt najapa.mult succes la scoala:X.

23 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Apăi, singurul lucru pe care îl regret e că nu mai pot dormi cât vreau... în rest nu am nimic cu şcoala, chiar scap de câteva ore de plictiseală.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu nu ma bucur. dar vad partea buna ca nu mai e mult timp si o sa vina vacanta de vara :Xbig grin

| Razvan a răspuns:

Da.Profesorii.Au pe cine stresa/ameninta/notawinking

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu nu; mai vreau vacanta crying dar lasa ca mai sunt 2 luni si vine vacanta de vara.winking

| Aicilef a răspuns:

Nu ma bucur dar si in vacanta te plictisesti.straight face

| User a răspuns:

Da. eu. abia astept sa inceapa ca sa se termine iarlaughing

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Daaaa... d-abia astept laughing straight face da' de unde... vreau vacanta si scoala dar si vacantahappy sunt intr-a8a si o sa dam tezele dupa vacanta asta happy. noi suntem cu tezele alea [ sa spun asa ] mai speciale.

| laura_9178 a răspuns:

Da. mi-a fost dor de colegi

| vlad93fcv a răspuns:

Nu o mai fi mah o luna juma pana la aia de vara?batting eyelashes day dreaming

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Mie sincer imi pare bine.
Iar o vad pe diriga, iar o sa mor de ras laughing Iar ma intalnesc cu colegii, iar facem prostii.
Deci, e bine happy

| publicname a răspuns:

Se scrie careva* nu care va desteapto laughing

| cockie_green a răspuns:

Logic ca nu

| spiga92 a răspuns:

Pai incepe. apoi vine vacanta aia barosana.plus ca e distractie la scoala.eu unu rad in fiecare zi.si 9 saptamana trec imediat.

| Elena_9796 a răspuns:

Nu stiu cine, dar eu personal nusad
nu vreau scoalaaaaaaaaaaaaacrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma bucur de abia astept sa`n cep scoala
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu

| T!mea a răspuns:

Nuuuu. imediat incep sa plang. cand ma gandesc la plictiseala de la ore... crying crying crying crying

| happiness a răspuns:

Mi`e indiferent.si la scoala sunt intr-o permanenta vakantalaughing). si oricum mai e ff putin pana la vakanta d vara pe care de`abia o astept:X.

| Stefania . a răspuns:

Bine ca a inceput sa vina mai repede vacanta de vara...love struck

| doareu_5100 a răspuns:

Da sunt bucuroasa ca in vacanta m-am plictisit happy mi dor de prietenele mele love struck de tot love struck

Răspuns utilizator avertizat
| HellKnight a răspuns:

Eu o astept cel mai mult ma pot intalni cu prietena
love struck