| betterdragon11 a întrebat:

Se dau diferente intre Stiinte ale Naturii si Mate Info (neintensiv)? (Clasa a IX-a)?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineintels ca se dau, la una nu se face matematica mai deloc, la cea de mate-info se face matematica intensiv.

| betterdragon11 explică (pentru Violleta2022):

Pai eu am 5 ore de matematica si cei de la mate info au tot 5...
Si exista mate info-intensiv info sau mate info-intensiv matematica, eu in intrebare am specificat (neintensiv)

| Nirvanaaa a răspuns:

Esti clasa a IX-a deci bănuiesc ca ai ora aceea de info pe săptămână la științele naturii.
Se fac toate materiile, deci nu dai diferențe.
Daca ei făceau o materie pe care tu nu o făceai deloc atunci dădeai diferențe.