| anonim_4396 a întrebat:

Se face matematica sincer la Facultatea de relatii internationale?

5 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Eu fac relatii intenrationale in cadrul facultatii de studii europene, cred ca te referi la specializare totusi. Nu, nu e mate deloc, cel putin nu la Cluj.
Dar alte specializari din facultate ca Administratia Europeana de exemplu, au notiuni de economie si contabilitate care necesita ceva matematica. Spor si pregateste-te mai degraba sa stii istorie genial.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Nu, se face doar asa in minciuna.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Nu, doar ma amuz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Epic Fail Guy@ Iti Bati joc? asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Epic Fail Guy @ E bine atunci... Deci se face sau nu? Nu ai raspuns deloc concludent.