| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Se incepe scoala?
Daca da, cum?
Cati vom fi in clasa?
Si daca puteti sa-mi spuneti tot detaliat... va rog?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu se știe nimic concret!
Vor da un comunicat cei din minister după 15 august!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa iti spunem cand nu s-a hotarat nimic?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cursurile vor incepe la 14 septembrie, cum va fi la fiecare scoala nu s-a hotarat.

| sierra1 a răspuns:

" MariusMarius006 : Se incepe scoala?"

incepe dar nici ministerul nu știe cum!

| PainTech a răspuns:

Se incepe.
Nu se știu detalii concrete.
Se zvonește că rămâne la latitudinea unității de învățământ să decidă cum.

| Verona363636 a răspuns:

In zonele cu cod galben de cazuri se vor face numai ore online, iar in zonele cu risc scazut se va face dupa un program hibrid, jumatate din clasa 2 saptamani la scoala su 2 acasa prin rotatie (sper ca te-am ajutat)

| ValentinGabi a răspuns:

Da se începe școala ține o perioadă apoi o închide iar că reapare covrig 19 si apoi bagi iar ore onlinelaughing

| AnonimAnonim4321 explică (pentru Verona363636):

Eu sunt din panciu vrancea acolo cam ce cod e?
Pai stiam ca e si cod verde unde mergem toti elevii la scoala (30)