| PurplePearl a întrebat:

Ca tot mai este putin si incepe scoala...as vrea sa imi spuneti cam de ce rechizite voi avea nevoie in clasa a 9-a si ce fel de geanta sa imi cumpar happy.
Dau fundita si vot la cel mai detaliat raspuns :*.

1 răspuns:
| micutsa19 a răspuns:

Pai rechizite... pixuri,creioane, acuarele, bloc de desen si pentru inceput vreo 10 caiete de mate, 10 de romana, 1 de muzica,din astea de bio sau geografie nu ai nevoie, dar acum depinde si de ce profil ti'ai ales, iar geanta...nu conteaza, de care iti comvine tie, la liceu nu prea conteaza