| Al3xVS a întrebat:

Se mai poate fece liceu fara frecventa sau cu frecventa redusa?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate face, la liceele care au organizata aceasta forma. Intereseaza-te la Inspectoratul Scolar Judetean din judetul tau. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Desi Ioandelasal ti-a dat un raspuns, din cate stiu eu, la liceu nu exista decat formele de invatamant zi si seral. Formele fara frecventa (frecventa redusa) sau invatamant la distanta exista doar la facultati.

| ACAB1312 a răspuns:

Da, se mai poate face.